Ultratriathlonista Robert Karaś pierwszym Partnerem marki CUPRA

Nowinki motoryzacyjne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
desmo
Site Admin
Posty: 423
Rejestracja: 31 maja 2018, 21:03
Model auta: Inny VAG
Pojemność silnika: 1.6
Rodzaj paliwa: Diesel
Moc [KM] / Nm: 105 / 320
Oznaczenie silnika: CAYC
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Ultratriathlonista Robert Karaś pierwszym Partnerem marki CUPRA

Post autor: desmo » 10 czerwca 2019, 13:13

Przepłynąć bez przerwy ponad 11 km, przejechać rowerem dystans między Gdynią i Rzeszowem, a na koniec przebiec 126 km. Niemożliwe? Nie dla Roberta Karasia, który ustanowił rekord świata w potrójnym Ironmanie. W jego pasji towarzyszy mu CUPRA. Ultratriathlonista został pierwszym polskim Partnerem hiszpańskiej marki samochodów o sportowym charakterze.

Przebycie o własnych siłach całościowego dystansu 678 km zajęło Robertowi Karasiowi 30 godzin 48 minut i 57 sekund. Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata na dystansie potrójnego Ironmana nie było jednak pierwszym sukcesem w historii młodego elblążanina. Sportowiec nosi także tytuł światowego rekordzisty w podwójnym Ironmanie, podczas którego pokonuje się 7,6 km w wodzie, 360 km rowerem i 84,4 km biegnąc. W maju tego roku Karaś poprawił z kolei rekord Polski w triathlonie, przemierzając po kolei 3,8 km, 180 km i 42,2 km w jedyne 8 godzin 13 minut i 41 sekund.

Partner w sportowych osiągach

Dokonania Roberta Karasia, wymagające pasji i wytrwałości, wpisują się w wartości CUPRY, hiszpańskiej marki samochodów, która zaczęła towarzyszyć polskiemu ultratriathloniście. W lutym 2018 roku CUPRA, istniejąca wcześniej jako wersja wyposażenia sportowych wersji SEAT-ów, zadebiutowała jako samodzielna marka, skierowana do miłośników wyrafinowania i sportowych osiągów. Jej twórcy zapewniają, że CUPRA stanie się partnerem dla osób poszukujących w życiu autentycznych, silnych doświadczeń. Samochody z dynamicznym logo na masce zaprojektowane są, by towarzyszyć kierowcy w spełnianiu jego pasji.

By podkreślić nowy etap w historii marki, CUPRA zaprosiła do wspólnego projektu osoby, które pozostają wierne swoim zamiłowaniom. Pierwszy ogłoszony Partner, Robert Karaś, uczynił ze swojej pasji sposób na życie, zdobywając uznanie w świecie sportu.
– Udział w każdych zawodach traktuję bardzo poważnie – opisuje swoją pracę Robert Karaś. – Gdy staję na linii startu, chcę zawalczyć o zwycięstwo. Biorę udział w Ironmanach nie tylko po to, by zdobyć tytuł czy rozgłos, ale aby znowu pokonać siebie. Wymagam wiele od siebie, ale i od mojego otoczenia. By osiągać jak najlepsze wyniki, muszę mieć przy sobie to, co jakościowe, bezkompromisowe i efektywne.

Sportowe emocje podczas jazdy

Robert Karaś odebrał kluczyki do CUPRY Ateca w kolorze Nevada White, pierwszego modelu hiszpańskiej marki. Pojazd posiada silnik 2.0 TSI o mocy 300 KM, napęd na cztery koła oraz 7-biegową skrzynię DSG.
CUPRA osiąga pierwszą setkę już w 5,2 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 247 km/h.

CUPRA to marka dla wyjątkowych ludzi. Zaprojektowana, by urzec tych, którzy poszukują takich wartości, jak wyjątkowość, wyrafinowanie i sportowe osiągi. Nadszedł czas, aby miłośnicy motoryzacji odkryli nowy wymiar aut, które spełnią ich oczekiwania. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modeli, CUPRA będzie dbała o sportowego ducha i wyścigowe tradycje, startując w serii TCR. CUPRA zyskuje własną tożsamość i jest gotowa, by podbić serca nowej grupy entuzjastów, korzystając z sieci ponad 280 specjalnie wybranych dealerów SEAT-a w całej Europie.


Cupra_HiRes_24.jpg.thumb.0.jpg
Cupra_HiRes_12.jpg.thumb.0.jpg
Cupra_HiRes_11.jpg.thumb.0.jpg
Cupra_HiRes_09.jpg.thumb.0.jpg
Cupra_HiRes_08.jpg.thumb.0.jpg
Cupra_HiRes_06.jpg.thumb.0.jpg


Żródło: © 2019 SEAT, S.A. All Rights Reserved
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „News”