Rusza festiwal Primavera Sound. Muzykę w Barcelonie wspiera SEAT

Nowinki motoryzacyjne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
desmo
Site Admin
Posty: 424
Rejestracja: 31 maja 2018, 21:03
Model auta: Inny VAG
Pojemność silnika: 1.6
Rodzaj paliwa: Diesel
Moc [KM] / Nm: 105 / 320
Oznaczenie silnika: CAYC
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Rusza festiwal Primavera Sound. Muzykę w Barcelonie wspiera SEAT

Post autor: desmo » 03 czerwca 2019, 08:56

Primavera Sounds to jeden z największych festiwali muzycznych w Europie. Organizatorzy wydarzenia spodziewają się w tym roku ponad 220 000 fanów muzyki z całego świata, których przyciąga niepowtarzalny klimat Barcelony. Między 31 maja i 1 czerwca na scenie SEAT-a wystąpią takie gwiazdy, jak Miley Cyrus, Solange, Robyn, Carly Rae Jepsen czy James Blake.

Na potrzeby festiwalu hiszpański producent samochodów przygotowuje kilka atrakcji specjalnych, jak nowe Radio Primavera Sound czy scena SEAT Village Stage, na której wystąpi 13 hip-hopowców z całego świata oraz trzech DJ-ów. Marka kolejny rok zdecydowała się również wesprzeć tytularnie główną trybunę festiwalu – „Created in Barcelona”.

Podczas zeszłorocznej edycji Primavera Sounds strefa SEAT Village była przestrzenią relaksu, któremu towarzyszyły występy DJ-ów. W tym roku obszar ten będzie wyglądał nieco inaczej – na scenie SEAT Village wystąpi 13 artystów hip-hopowych i trapowych, m.in. Little Simz, Mucho Muchacho, Junglepussy i Kaidy Cain.

Ich koncerty pozwolą gościom na doświadczenie dynamicznie rozwijających się gatunków muzycznych. Z kolei występy DJ-ów z legendarnych zespołów, takich jak Jarvis Cocker (Pulp), Tim Burgess (The Charlatans) i Richard Colburn (Belle & Sebastian), zagwarantują festiwalowiczom energetyczną zabawę do samego rana. Na scenie SEAT-a wystąpi również Miley Cyrus, która dzień wcześniej po raz pierwszy zaprezentuje światu swój najnowszy singiel. Podczas festiwalu w przestrzeni SEAT-a pojawi się także m.in. Solange, Interpol, Carly Rae Jepsen oraz James Blake.

[youtube]https://youtu.be/PoTbY8rjTnY[/youtube]

Nie tylko w uszach
W tym roku SEAT angażuje się nie tylko w atrakcje muzyczne. Na przestrzeni przygotowanej przez markę ponad 15 miejskich artystów z Hiszpanii i innych krajów zaangażuje się w interpretację kultowych piosenek Primavera Sound. Malowidła ścienne z muzycznymi wrażeniami artystów będzie można znaleźć w różnych miejscach festiwalu. Z kolei specjalna aplikacja „SEAT Lost&Sound” umożliwi gościom odnalezienie znajomych podczas koncertów. Aby zlokalizować swoją grupę, wystarczy otworzyć aplikację i zeskanować obszar aparatem, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości ikona danej osoby pojawi się na ekranie w miejscu jej pobytu. Relacjonując wydarzenie na Instagramie, uczestnicy po raz pierwszy będą mogli wykorzystać specjalne naklejki SEAT-a. Wyjątkowe grafiki będą dostępne jedynie podczas trwania festiwalu.

Wszystkim festiwalowiczom SEAT zaoferuje darmowy autobus, który w godzinach szczytu połączy Parc del Fórum z centrum Barcelony. Wpisuje się to w zobowiązanie marki do zwiększania miejskiej mobilności. Ponadto, podobnie jak w poprzednich latach, SEAT zapewni sprawną komunikację między głównymi strefami festiwalu.

Radio Primavera Sound

Podczas tej edycji festiwalu SEAT zorganizuje dwa programy w ramach ogólnodostępnej, całorocznej stacji radiowej Radio Primavera Sound. Na teren Primavera Sounds zostanie przeniesione studio nagraniowe, za pośrednictwem którego transmitowany będzie specjalny program z wywiadami i najnowszymi hitami muzycznymi. Program jest już dostępny poprzez aplikację na iOS, a wkrótce będzie osiągalny również dla posiadaczy Androida. Radia można również posłuchać na stronie internetowej: https://www.primaverasound.com/radio.

Polska muzyka miasta

Kolejny rok z rzędu SEAT potwierdza swoje zaangażowanie w działalność muzyczną i artystyczną poprzez wsparcie wiodących, międzynarodowych festiwali. Oprócz współpracy z Primavera Sounds, hiszpańska marka dołączy w tym roku także do miejskich festiwali Lollapalooza oraz Wireless Festival. Niebawem SEAT pokaże swoje muzyczne oblicze również w Polsce.

SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_06_HQ.jpg.thumb.0.jpg
SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_05_HQ.jpg.thumb.0.jpg
SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_04_HQ.jpg.thumb.0.jpg
SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_03_HQ.jpg.thumb.0.jpg
SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_02_HQ.jpg.thumb.0.jpg
SEAT-and-Primavera-Sound-taking-the-music-experience-to-the-next-level_01_HQ.jpg.thumb.0.jpg


Źródło: © 2019 SEAT, S.A. All Rights Reserved
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „News”