Regulamin forum Seat Club Polska

Zasady obowiązujące na forum Seat Club Polska
Zablokowany
Awatar użytkownika
michu
Site Admin
Posty: 302
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:45
Model auta: Cupra Formentor
Pojemność silnika: 2.0
Rodzaj paliwa: Benzyna
Moc [KM] / Nm: 200/280
Oznaczenie silnika: CCZA
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Regulamin forum Seat Club Polska

Post autor: michu » 15 lipca 2018, 10:49

REGULAMIN FORUM

1. Forum jest miejscem wymiany informacji głównie na tematy związane z motoryzacją .
2. Każdy użytkownik po zarejestrowaniu się i aktywacji konta poprzez mail zobowiązany jest do przedstawienia się w dziale przywitaj się
3. Rejestrując się na forum użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przy rejestracji adres e-mail wszelkich informacji związanych z Seat Club Polska.
4. Każdy użytkownik zamieszczając treść na forum robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność i we własnym imieniu, za które Właściciele forum nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności. Za treści zamieszczone na forum odpowiadają ich autorzy.
5. Każdy użytkownik powinien mieć wypełnione zgodnie z prawdą pola obowiązkowe w profilu użytkownika - ułatwi to komunikację między użytkownikami. Login/nazwa użytkownika Portalu nie może mieć formy adresu strony internetowej, adresu e-mail, sloganu reklamowego itp.
6. Zakładając nowy temat użytkownik ma obowiązek:
a. sprawdzenia czy podobny wątek już nie istnieje (np. poprzez użycie wyszukiwarki),
b. odpowiedniego nazwania wątku żeby inni użytkownicy mogli odpowiednio zinterpretować problem poruszony w temacie - pomoże to w przyszłości innym użytkownikom na szybkie znalezienie informacji ich interesujących,
c. nie zadawania niesprecyzowanych pytań typu: "Mam problem", "Czy wiecie ?", itd. - posty z takimi tematami będą natychmiast usuwane lub przenoszone do kosza. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, użytkownik może otrzymać ostrzeżenie
7. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe(firmy, usługi, produkty, inne kluby itd.). Jakakolwiek forma reklamy jest dozwolona tylko i wyłącznie za zgodą Seat Club Polska.
Jedynymi podmiotami uprawnionymi do posiadania w podpisie/avatarze reklamy swojej działalności są Partnerzy Seat Club Polska.
8. Na forum dopuszczalne jest używanie avatarów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 500 kB (zalecane wymiary to 150x150). Większe avatary będą usuwane bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie mogą nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punkcie 7 niniejszego Regulaminu.
9. Nie jest mile widziane pisanie postów nie wnoszących nic do tematu (tzw. OT czyli Off Topic).
10. Nie piszemy wielkimi literami. Nie nadużywamy także wykrzykników lub innych znaków specjalnych.
11. Użytkownik wyraża zgodę na umieszczenie jego wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach Seat Club Polska. Każdą treścią umieszczoną na forum, Właściciele mogą dysponować w dowolny sposób, jednak odpowiedzialność za nią oraz jej umieszczenie ponosi wyłącznie jej autor, bez względu na dalsze dysponowanie nią przez Właścicieli forum.
12. Użytkownik może zostać wyróżniony pochwałą za swoją działalność na forum bądź obarczony karą za swoje postępowanie w postaci:
a) upomnienia słownego przekazanego wiadomością prywatną (PW);
b) upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci OSTRZEŻENIA;
c) w sytuacjach skrajnych ZBANOWANIEM użytkownika włącznie z usunięciem jego konta (rażące naruszenie regulaminu).

13. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego opublikowania. Regulamin podlega ogłoszeniu i umieszczeniu na stronie forum.
14. Zmiany w niniejszym regulaminie mogą być dokonane przez Seat Club Polska na wniosek własny lub zgłoszony przez użytkowników.
15. Seat Club Polska zastrzegają sobie prawo do zmiany Regulaminu Portalu, a o ewentualnych jego zmianach użytkownicy forum mogą, lecz nie muszą być informowani. Każdy z użytkowników forum ma obowiązek we własnym zakresie dbać o znajomość Regulaminu w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu.
16. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie zwalnia użytkowników z przestrzegania jego zasad.
17. Rejestracja oraz każdorazowe korzystanie z forum jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości niniejszego Regulaminu w jego obowiązującej, aktualnej wersji oraz jego akceptacją i zobowiązaniem do jego przestrzegania.


W dziale giełda obowiązuje wewnętrzny regulamin, zapoznaj się z nim przed napisaniem.

Zablokowany

Wróć do „Regulamin i FAQ”