Więcej salonów marki CUPRA w Polsce

Nowinki motoryzacyjne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
desmo
Site Admin
Posty: 872
Rejestracja: 31 maja 2018, 21:03
Model auta: Leon II [1P]
Pojemność silnika: 2.0
Rodzaj paliwa: Diesel
Moc [KM] / Nm: 192 / 410
Oznaczenie silnika: BMN
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Więcej salonów marki CUPRA w Polsce

Post autor: desmo » 22 czerwca 2022, 11:57

W ramach procesu ujednolicania sieci dealerskiej marek SEAT i CUPRA, w czerwcu działalność rozpocznie 7 nowych punktów CUPRY, a co za tym idzie, w każdym salonie SEAT-a, będzie można zamówić samochód marki CUPRA. Docelowo dedykowane młodszej marce showroomy zostaną przekształcone w bardziej przestrzenne miejsca – autonomiczne CUPRA Studio.

W salonach SEAT-a w Gdyni, Krakowie, Lubinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu oraz Rzeszowie wydzielone zostaną przestrzenie dedykowane marce CUPRA. Miłośnicy brandu będą mogli nie tylko zamówić samochody, ale i obejrzeć pojazdy na żywo i skonsultować się z ekspertami marki – CUPRA Masterami. Do tej pory na mapie Polski zlokalizowane są trzy ekskluzywne salony hiszpańskiego producenta. Można je odwiedzić w Warszawie, Gdańsku oraz Białymstoku.

- Jednym z głównych filarów filozofii marki CUPRA jest zagwarantowanie klientom emocjonującego doświadczenia, nie tylko podczas jazdy, ale również podczas procesu zakupu pojazdu. Powstanie nowych showroomów marki w Polsce to proces, który umożliwi dotarcie do jeszcze szerszej grupy ludzi w naszym w kraju, pozwoli na lepsze poznanie DNA marki, a także umocni kontakt z jej ekspertami, którzy z pasją i emocjami opowiadają o motoryzacji – mówi dyrektor Rozwoju Sieci Dealerskiej Tomasz Wróbel.

Ujednolicenie salonów

Pierwszym krokiem w procesie ujednolicania sieci dealerskiej obu marek jest umożliwienie wszystkim klientom odwiedzającym salony SEAT-a, zapoznanie się z ofertą oraz zakup samochodów marki CUPRA. Do końca 2024 roku planowane jest otwarcie co najmniej kilkunastu nowych punktów CUPRY w Polsce.

CUPRA Corner a CUPRA Studio

Cupra Corner to miejsce zlokalizowane w przestrzeni salonowej SEAT-a, gdzie najczęściej znajdują się dwa modele marki, które można zobaczyć na żywo. CUPRA Studio to całkowicie autonomiczna przestrzeń, z dostępną szeroką ofertą pojazdów hiszpańskiego producenta. Zgodnie z filozofią marki, o obsługę klientów dbają wykwalifikowani specjaliści z zespołu CUPRA Masterów, którzy służą pomocą oraz ekspercką wiedzą na każdym etapie styczności z marką. Docelowo CUPRA Corners będą przekształcone w bardziej przestrzenne miejsca jakimi są salony CUPRA Studio. We wszystkich nowoczesnych concept store’ach marki CUPRA, klienci mogą także wybierać z szerokiej oferty specjalnie zaprojektowanych gadżetów, oddających unikalny styl hiszpańskiego producenta.

Planowane uruchomienie nowych punktów marki CUPRA w Polsce rozpoczyna proces, który ma na celu zmaksymalizować dostępność samochodów brandu. W nowoczesnych showroomach miłośnicy tych samochodów będą mogli także bliżej poznać świat oraz filozofię marki CUPRA.

2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-8.jpg.thumb.0.jpg
2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-7.jpg.thumb.0.jpg
2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-6.jpg.thumb.0.jpg
2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-5.jpg.thumb.0.jpg
2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-4.jpg.thumb.0.jpg
2022-06-21-wiecej-salonow-marki-cupra-w-polsce-1.jpg.thumb.0.jpg


Źródło: © 2022 SEAT, S.A.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „News”