Nowa CUPRA Ateca: najbardziej współczesna interpretacja sportowego charakteru

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
desmo
Site Admin
Posty: 507
Rejestracja: 31 maja 2018, 21:03
Model auta: Leon II [1P]
Pojemność silnika: 2.0
Rodzaj paliwa: Diesel
Moc [KM] / Nm: 191 / 405
Oznaczenie silnika: BMN
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Nowa CUPRA Ateca: najbardziej współczesna interpretacja sportowego charakteru

Post autor: desmo » 22 listopada 2018, 12:59

CUPRA Ateca wyznacza nową erę dla nowo powstałej, niezależnej marki, która wnosi nowy wigor na rynek.

CUPRA Ateca to najwyższy wyraz sportowego charakteru, opracowany przez miłośników samochodów dla miłośników samochodów.
CUPRA-Ateca_001_HQ.jpg
Marka CUPRA, stworzona przez nagradzany dział sportów motorowych firmy SEAT, jest najwyższym wyrazem wyjątkowości, wyrafinowania i osiągów, zrodzonym z pasji i zaprojektowanym, by urzekać entuzjastów samochodów na całym świecie, tworząc pojazdy, których podstawą nie jest nostalgia.
Najbardziej doświadczeni, zaangażowani, obsesyjnie związani z działem sportów motorowych wrócili do garażu, aby stworzyć nowy wymiar firmy i zaoferować nową perspektywę dotyczącą kompetencji, możliwości i potencjału naszej organizacji.

CUPRA stworzy jaśniejszą gamę produktów skupiających się na modelach SEAT-a. Będą wykorzystywać potężny zestaw technologii Volkswagen Group i uzyskać dostęp do ogromnej liczby możliwości, jakie oferuje, ale będą również otwarci na współpracę z osobami i firmami, które mówią tym samym językiem i dzielą się tym samym zrozumieniem, jak tworzyć doświadczenia: merchandising, akcesoria , wydarzenia i, oczywiście, sporty motorowe.

W dzisiejszym świecie nie ma takiej marki.
CUPRA-Ateca_002_HQ.jpg
CUPRA-Ateca_003_HQ.jpg
CUPRA-Ateca_004_HQ.jpg
Ponieważ CUPRA dywersyfikuje swoją działalność i opracowuje nowe modele, które oferują idealne połączenie wydajności, właściwości jezdnych i użyteczności, marka wykorzysta istniejącą infrastrukturę, z której korzysta SEAT, z dedykowaną powierzchnią w 277 specjalnie wybranych salonach sprzedaży w całej Europie.

Początek tej podróży rozpoczął się w lutym wraz z wprowadzeniem nowej marki i jej pierwszego modelu, CUPRA Ateca, wysokowydajnego SUV-a, który oznacza początek nowej ery, oraz idealnego samochodu do wprowadzenia marki CUPRA w rynek.

W segmencie zdominowanym przez marki premium, uruchomienie CUPRA Ateca zakłóca status quo, odsuwając ludzi od konwencjonalnych i waniliowych, do najbardziej współczesnej wizji tego, czym jest sportowość: nie musisz rezygnować z luksusu, aby czuć się wyjątkowym.
CUPRA-Ateca_005_HQ.jpg
CUPRA-Ateca_035_HQ.jpg
,
CUPRA-Ateca_006_HQ.jpg
Źródło:2018 SEAT, S.A
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cupra”